KONST / Litografier / Litografisk affisch 9714163
nr 971 4163
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografisk affisch, Peter Dahl (f. 1934), Signerad, bladets mått: 62x45
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 juli 2015
kl 18:32:06
23/7 23:29:46
300 kr
26/7 23:24:41
Peter Dahl (f. 1934)